STUDIO CIESIELSKI
Jaki? sobie Opis

Strona G?ówna O nas Portfolio Nowo?ci Galeria Oferta Linki Kontakt

    Foto Studio Ciesielski to ponad 30 lat tradycji w branży fotograficznej, to także wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie. Przez te wszystkie lata zdobywaliśmy doświadczenie i umiejętności, które pozwoliły nam rozwinąć działalność i stworzyć trzy nowe studia w innych miastach. Obecnie każde nasze studio ma nowocześnie urządzone atelier, (oświetlenie Elfo, aparaty Canon, Nikon), dzięki czemu oferujemy Państwu dobrej jakości zdjęcia okolicznościowe, pamiątkowe, reklamowe jak również zdjęcia do dokumentów. Nasze bogate zaplecze umożliwia nam wykonywanie wydruków analogowych (negatywy kolorowe i czarno białe, slajdy, orwo) z nośników cyfrowych i wydruków wielkoformatowych. Dysponujemy nowej generacji maszynami do naświetlania: minilab, fuji frontier.

    Naszą wiedzę zdobywamy na szkoleniach w Polsce jak i zagranicą, równie często uczestniczymy w szkoleniach firmy Elfo. W ten sposób nabyta wiedza daje nam świeże spojrzenie na tworzenie fotografii studyjnej, reklamowej, artystycznej.

    Szczególną uwagę zwracamy na końcowy efekt naszej pracy, która jest na najwyższym poziomie. Jesteśmy dokładni w tym, co robimy.

Zaufanie, którym nas Państwo obdarzyli świadczy o jakości naszych usług. Spełniamy wymagania naszych klientów, chętnie podejmujemy nowe wyzwania stawiane przez nich, wyprzedzamy ich oczekiwania.

    Wielopokoleniowa współpraca z Państwem umożliwiła nam uwiecznienie rodzinnej historii. To Państwa marzenia mobilizują nas do dalszego rozwoju, by nasza praca owocowała w nowe pomysły zapisujące karty przyszłości.


Copyright 2017 STUDIO CIESIELSKI